Transport

Od początku swojej działalności stawialiśmy na rozwój i dążyliśmy do udoskonalenia a oferty, która pozwoli nam zapewnić klientom profesjonalną i kompleksową obsługę z zakresu sprzedaży folii stretch oraz tulei tekturowych Mamy coraz większy zespół pracowników i maszyny wysokiej klasy. Poszerzamy oferty o inne produkty, takie jak tuleje, taśmy polipropylenowe i pakowe, a także folie bąbelkowe, a od 2017 roku również transport krajowy towaru.

Kompleksowa oferta w rozumieniu naszej firmy to tworzenie produktu od podstaw, jego produkcja, sprzedaż, a następnie transport we wskazane miejsce. Od 2017 roku możemy samych siebie nazywać liderem w produkcji folii stretch i tulei tekturowych, ponieważ oferujemy znacznie więcej – dostarczamy nasz produkt do klienta zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami odnośnie do docelowego punktu dostawy, liczby i terminu.

Rozwijamy się, zwiększamy zasięg swoich usług, kompleksowo wyposażamy firmy w folie stretch i tuleje tekturowe.
…ponieważ nasi Klienci zasługują na znacznie więcej

Dysponujemy pojazdami o ładowności od 9 do 23 ton, co pozwala nam transportować dużo towaru i tym samym obsługiwać wiodących przedsiębiorców z całej Polski.

Zapewniamy:

  • terminową realizację zamówienia,
  • możliwość nawiązania stałej współpracy,
  • dostarczenie towaru w dowolne miejsce na terenie kraju,
  • obsługę licencjonowanych, doświadczonych kierowców,
  • doskonałe zabezpieczenie towaru podczas transportu.

Jesteśmy elastyczni

Koncentrujemy się przede wszystkim na krajowym transporcie własnego towaru, jednak nie zamykamy się na potrzeby i oczekiwania naszych potencjalnych zleceniodawców. Zakup nowoczesnych samochodów transportowych otworzył przed nami wielkie możliwości. Oferujemy nie tylko transport zakupionych u nas produktów, lecz także realizujemy zlecenia na ogólny transport dla firm zewnętrznych. Kierujemy się zasadą: „jeśli stoisz w miejscu, cofasz się”, dlatego nigdy nie zwalniamy i proponujemy naszym klientom i kontrahentom coraz więcej, otwieramy się na nowe możliwości i poszerzamy grupę docelową naszych usług.

W transporcie jak w biznesie, ważna jest współpraca

Nasza oferta z zakresu transportu krajowego i logistyki wymagała zatrudnienia nowych pracowników – kierowców i spedytorów. To osoby, które muszą wykazywać się ogromnym zaangażowaniem we wzajemną współpracę. Zawsze stawialiśmy na profesjonalizm, doświadczenie i kompetencje naszych pracowników, dlatego także tym razem stworzyliśmy zespół rozumiejący swoje wzajemne potrzeby i wyznaczający sobie wspólne cele.

Kiedy oferowaliśmy usługi transportowe zewnętrznym firmom, również kierowaliśmy się chęcią nawiązania efektywnej współpracy. Współpraca to wzajemne wsparcie w osiąganiu zamierzonych celów!